Ubezpieczenia Nieruchomości

Określ wartość nieruchomości i porównaj ceny z Naszym Ekspertem.

Ubezpieczenie Mieszkania lub Domu

Ubezpieczenie nieruchomości – jest to ubezpieczenie mieszkania, domu, części budynków, nieruchomości gruntowej czy innej nieruchomości. Ubezpieczenie zabezpiecza mienie przed różnymi skutkami, jakie niosą różnego rodzaju zdarzenia losowe (np. zalanie, pożar, zawalenie budynku).

Przy ubezpieczeniach nieruchomości występują również dodatkowe ubezpieczenia tj. bardzo popularne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane przez osoby objęte ubezpieczeniem, ubezpieczenie o ochronę mienia ruchomego czyli od kradzieży, dewastacji, wyposażenia czyli ruchomości domowych, sprzętu sportowego, assistance czyli pomoc specjalisty itp.

Oferujemy szeroki zakres ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości jest dobrowolne i to właściciel majątku decyduje czy chce, aby jego nieruchomość była zabezpieczona na wypadek jakiegoś zdarzenia. Wyjątkiem jest ubezpieczenie nieruchomości w pakiecie podstawowym (czyli od pożarów i zdarzeń losowych) wymagane przez każdy bank udzielający kredyt hipoteczny.

Bank kredytujący wymusza, aby nieruchomość na którą udzielił kredytu miała ubezpieczenie. W tym przypadku bank w razie jakiegoś zdarzenia ma pewność że pieniądze z ubezpieczalni pokryją ewentualne szkody i nie utraci pożyczonych pieniędzy.

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Ciebie najtańsze i optymalne Ubezpieczenie?

W większości ubezpieczeń nieruchomości stosuje się tzw. ubezpieczenia mienia w wartości rzeczywistej, co oznacza, że suma ubezpieczenia jest wartością ceny rynkowej przedmiotu ubezpieczenia. Oprócz ubezpieczeń mienia w wartości rzeczywistej występuję ubezpieczenia mienia w wartości odtworzeniowej. Jest to wartość mienia w oparciu o uznanie szkody na budynku nowym, tj. wysokość odszkodowania jest kosztem doprowadzenia budynku do stanu sprzed uszkodzenia lub w przypadku zniszczenia nieruchomości doprowadzenie do przyznania odszkodowania w kosztach nowej nieruchomości.

Przy ubezpieczeniach nieruchomości występują również dodatkowe ubezpieczenia tj. bardzo popularne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane przez osoby objęte ubezpieczeniem, ubezpieczenie o ochronę mienia ruchomego czyli od kradzieży, dewastacji, assistance czyli pomoc specjalisty itp.

W czym Tobie pomożemy?

Doradzimy jaki bank ma najlepszą ofertę dla Ciebie

Przeprowadzimy symulację na podstawie 20 ofert z wszystkich banków

Sprawdzimy anonimowo Twoją zdolność kredytową

Skorzystamy z naszych narzędzi i ocenimy jaką możliwość kredytową posiadasz

U nas otrzymasz ofertę wszystkich banków w 1 miejscu

Nie trać czasu na odwiedzanie wszystkich placówek banków

Możemy dodatkowo pomóc Tobie znaleźć odpowiednie mieszkanie

Odwiedź Nasz nowy portal z mieszkaniami: https://www.nieruchomosciRE.pl

Wall Street to jedyne miejsce, do którego jedni przyjeżdżają rolls royce’ami, aby zasięgać porad u tych, którzy podróżują metrem

Warren Buffett
Nasze Artykuły:

Stworzymy dla Ciebie ranking ubezpieczeń i skonsultujemy z Tobą które będą najlepsze dla Twojej nieruchomości

Doradzimy jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie i jak oszczędzić na składkach.
Z pozoru podobne oferty mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!