Odpowiedzialność Społeczna

Każda firma wpływa na otoczenie, w jakim funkcjonuje

Odpowiedzialność Społeczna w Biznesie

Każdy zaciągany kredyt to zobowiązanie finansowe, z którego spłatą trzeba będzie się liczyć nawet przez kilka lat.

Niezależny Ekspert w swoich działaniach dobrowolnie uwzględnia interesy społeczne, aspekty środowiskowe, czy relacje z różnymi grupami interesariuszy, w szczególności z klientami. Bycie społecznie odpowiedzialnym oznacza inwestowanie w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska, relacje z otoczeniem firmy i informowanie o tych działaniach, co przyczynia się do wzrostu jakości naszych konsultacji i kształtowania warunków dla zrównoważonego rozwoju społecznego i ekonomicznego w Polsce.

 

Konsekwentnie budujemy swój pozytywny wizerunek. W sferze finansowej Nasze przedsiębiorstwo może liczyć na większe zyski – to wynik m.in. niższych nakładów na prowadzenie działalności i wzrost wydajności pracy. Z kolei dbając o pracowników, zapewniamy sobie lojalność naszych partnerów oraz dobrą opinię.

 

Wdrożenie zasad odpowiedzialności społecznej to także szansa na rozwój firmy. Dzięki uświadamianiu konsumentom, jak istotna jest ochrona środowiska naturalnego, produkty ekologiczne cieszą się coraz większą popularnością.

 

NiezaleznyEkspert.pl współtworzy Polską gospodarkę. Zdecydowaliśmy że wszystkie Nasze działania pro bono skupią się na pomocy oraz poprawie chociaż jednej z fundacji społecznych na terenie Polski. Wybraliśmy Fundację Społeczną Dobry Pomysł – wszystkie Nasze odliczenia podatku roczne oraz pomoc finansową kierujemy między innymi do tego typu fundacji.

  • NiezaleznyEkspert.pl z certyfikatem internetowym SSL
  • NiezaleznyEkspert.pl z certyfikatem “Rzetelna Firma”
  • NiezaleznyEkspert.pl z certyfikatem “Firma Przyjazna Klientowi”
Szybki kontakt!
+
Wyślij!