Ekspert Finansowy

Radosław Olszewicz

Doświadczenie i specjalizacja w Kredytach Hipotecznych od 13 lat

Bezpośredni Kontakt

Informacje o mnie

Nazywam się Olszewicz Radosław, od ponad 13 lat jestem specjalistą ds. bankowości hipotecznej. Moim celem jest kompleksowa pomoc w zakresie pozyskiwania dobrych i możliwie tanich kredytów mieszkaniowych. Każdy z moich klientów traktowany jest indywidualnie. Działam rzetelnie i uczciwie, a opracowane przeze mnie analizy/symulacje uwzględniają wszystkie koszty około kredytowe. Dzięki nim moi klienci mają pełną wiedzę na temat zasad i warunków, na których udzielone będzie im kredytowe zobowiązanie.

Swoim klientom w zależności od sytuacji rekomenduję składanie wniosków do 2-3 banków, co zwiększa szanse na pozytywne zakończenie, oraz daje to też możliwość ewentualnych negocjacji warunków. Pracując jako Niezależny Ekspert nie jestem związany z żadnym bankiem i jedynymi wyznacznikami wyboru banku dla Klienta są: dostępność kredytu oraz koszty z nim związane. Korzystanie z moich usług jest całkowicie bezpłatne i nie powoduje pogorszenia ofert bankowych.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  • pomocy w doborze najlepszej w danym momencie oferty kredytowej
  • skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych
  • złożeniu dokumentów w bankach w imieniu klienta
  • kontroli procesu podejmowanych przez banki decyzji kredytowych
  • pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej
  • czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnieniu warunków do wypłaty kredytu
  • wsparciu Klienta w kontakcie z bankiem podczas trwania umowy kredytowej i po jej podpisaniu

Nie traćcie czasu, nerwów i pieniędzy. Ofertę banków znajdziecie w jednym miejscu. Gwarantuję, że wspólnie znajdziemy takie rozwiązanie, które będzie rzeczywiście tym najlepszym i możliwym.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!